KONST / Litografier / Färglitografi 12847143
nr 1284 7143
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, "Hérakéles". Signerad, numrerad 181/200. Motivet: 32x23cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:54:43
300 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström